Takipya.com üzerinden verilen siparişler başladıktan sonra iptali ve iadesi mümkün değildir. Yanlış ve eksik girilen bilgilerden müşteri sorumludur.

Siparişinizin Takipya.com sistemleri kaynaklı tamamlanamaması durumunda işleminiz iptal edilerek ödeme yaptığınız kanal aracılığı ile iadeniz gerçekleşir.

Takipya.com üzerinden yararlanılan hizmetlerin hiç birinde garanti verilmemektedir. Instagram,Facebook,Twitter,Youtube, Tiktok vb. platfomlarda yapılan güncellemelerde yaşanılan kayıplarda iade ve telafi yapılmaz. Aktif/organik kitlelerde kişiler kendi istekleri ile hareket ettikleri için doğal azalmalar takipten çıkmalar yaşanabilir. 

Yetkisiz işlem veya çalıntı kart bilgileri ile yapılan işlemler kişilerin kendi sorumluluğundadır. Takipya.com istenilmesi durumunda yasal mecralara bu kişiler hakkında sistemde yer alan tüm bilgileri paylaşmakla yükümlüdür.

Takipya.com belirtilen bu sebepler dışında geri ödeme yapmamaktadır:

  • Siparişin belirtilen süre içerisinde tamamlanmaması,
  • Siparişin takipya.com kaynaklı bir hatadan dolayı yanlış gönderilmesi,
  • Siparişn Takipya.com kaynaklı eksik gönderilmesi

Eksik ve hatalı gönderimlerde siparişler tekrardan gönderilmektedir. Eğer gönderimler'in tamamlanamayacağı kesinleşirse geri ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir.