Takipya.com olarak sosyal medya alanında uzman bir ekibiz ve işletmelerin sosyal medya hesaplarını yönetmelerin, içerik üretmelerine, hedef kitleleriyle etkileşim kurmalarına ve büyümelerine yardımcı oluyoruz. Sosyal medya, günümüzde işletmeler için en önemli pazarlama araçlarından biridir. Ancak, sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmak ve hedef kitlelerine ulaşmak zor olabilir. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz.

Takipya.com olarak küçük işletmelere, orta ölçekli işletmelere, büyük işletmelere, sivil toplum kuruluşlarına, fenomenlere, ünlülere, mankanlere, futbolculara vb. bir sektördeki sosyal medya kullanıcısına hitap etmekteyiz. Instagram, Facebook, TikTok, Twitter, Youtube ve Threads başta olmak üzere takipçi satın alma, beğeni satın alma, izlenme satın alma ve yorum satın alma hizmetlerini aktif olarak sunmaktayız. 

Bizimle çalışarak, sosyal medya hesaplarınızı bir üst seviyeye taşıyabilir ve hedef kitlelerinizle daha etkili bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

2017 yılından bu yana dürüst, samimi ve sorun çözmeye odaklı bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal yapımızın yanı sıra teknolojik gelişmlere açık, hızlı çözüm üretebilien, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda interaktif çözümler sunabilen yeni nesil dijital reklam ve yazılım ajansıyız. 

Türkiye başta olmak üzere Almanya ve İngiltere ve bir çok ülke de hizmet veren Takipya.com yüzlerce sektörde binlerce müşteriye ulaşmanın, hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Dijital dönüşümün öncülüğünü yapmakla beraber, çözüm ortaklarımızı güncel tasarım ve interaktif çözümlerle buluşturarak projelerinde kullanımı keyifli, tamamen başarı odaklı sonuçlar elde etmeleri için heyecanla çalışıyoruz.

Neden Takipya.com ?

Takipya.com olarak, dijital dünyadaki rekabetçi ortamda müşterilerimize değer katmayı ve onların başarılarına katkıda bulunmayı önemsiyoruz. İşimizi tutkuyla yapıyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Ayrıca, veri odaklı stratejiler ve son teknolojilerle donanmış ekibimiz sayesinde sonuçlarımızı sürekli olarak ölçüyor ve iyileştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer almaktadır. Müşterilerimizin başarısı bizim için en büyük ödüldür. Onların hedeflerine ulaşması için en iyi çözümleri sunmak, mutlu ve uzun süreli iş ortaklıkları kurmamızı sağlar.

Takipçi satın alırken sizleri güvende hissedirecek ayrıcalıklarımız:

Güvenli Ödeme Kanalları : Kredi kartı ödemeleriniz, BDDK lisanslı PayTR tarafından işlenecektir. Kart bilgileriniz asla biz veya üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir ve kayıt altına alınamaz.  Banka havalesi ve Papara ödeme seçenekleri ilede ödeme yapabilirsiniz.

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz: Takipçi satın almadan önce veya takipçi satın aldıktan sonra tüm soru, sorun ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp, Telegram veya E-Posta yoluyla haftanın 7 günü, günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizi Önemsiyoruz.

Yüksek Kaliteli Takipçiler : Tüm takipçi, beğeni, izlenme ve yorum paketlerimizde en yüksek kaliteye sahip, azalma oranları en düşük ve en uygun fiyatlı takipçiler kullanılmaktadır.

Müşteri Gizliliğini Önemsiyoruz : Takipya.com takipçi ve beğeni sistemlerini kullanan müşterilerimizin bilgileri kesinlikle referans olarak sunulmaz ve reklamlarda kullanılmaz. Tüm siparişlerimizde gizlilik önceliğimizdir. Sipariş bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. 

Güvenli ve Şifresiz İşlemler : Takipya.com üzerinden yaptığınız işlemlerin hiçbirinde sizden özel bilgileriniz istenmemektedir. Tüm işlemler şifresiz olarak yapılmaktadır. 

Takipya.com ailesi olarak, markaların dijital dünyada parlamasına rehberlik etmekten gurur duyuyoruz. Başarılarına tanıklık etmek ve onlarla birlikte büyümek bizi motive ediyor. Siz de bize katılın ve dijital dünyada fark yaratmak için birlikte çalışalım!

 

Takipya.com olarak, sizinle birlikte muhteşem dijital başarılar elde etmeyi dört gözle bekliyoruz!