Neden instagram takipçi satın alınmalı? 2022 detayları

Neden instagram takipçi satın alınmalı? 2022 detayları

İnsanlar son zamanlarda çokca instagram takipçi satın alma olayını merak ediyor.

Neden Instagram Takipçi Satın Almalısınız?

İnsanlar bir Instagram hesabına baktıklarında, genellikle birinin sahip olduğu takipçi sayısına göre bir hesabı takip edip etmeyeceklerine karar verirler.

Instagram takipçi satın alan kişi sayısına şaşırabilirsiniz. 

Ünlüler, etkileyiciler ve markalar, Instagram hesaplarını kendi küçük nişlerinde bir otorite figürü gibi göstermek için binlerce takipçiye para ödedi.

Ancak bu, onlara hiçbir zaman ürün ve hizmetlerini satın almak için mavi tikli doğrulanmış profili veya doğru kitleyi sağlamayacaktır. 

İnsanlar Instagram takipçilerini satın alır çünkü her şey algı ile ilgilidir, bunu bir popülerlik yarışması olarak düşünün. 

Bazı insanlar Instagram takipçilerini yeni başladıkları için satın alır ve onlara ihtiyaç duydukları küçük desteği sağlamak için bin takipçi satın almak isterler.

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır

Pek çok insan Instagram'da ünlü olmak istiyor ve sahte Instagram takipçileri ve beğenileri satın almak, oraya ulaşmanın hızlı ve kolay bir yoludur.  

Başlamak için herkese açık Instagram hesabınızı bir hizmete bağlarsınız, kaç takipçi satın almak istediğinizi seçersiniz ve bir satın alma işlemi gerçekleştirirsiniz. 

Bunu yaptıktan sonra, kitlenizin büyümesini izleyebilirsiniz. Bu kadar kolay.

Peki Instagram takipçi satın almanın maliyeti nedir?

Sadece ortalama 20 TL karşılığında 1.000 Instagram takipçisi satın almanıza izin veren birçok ucuz hizmet var. 

Tipik olarak, bu kadar ucuza takipçi sunan hizmetler bulduğunuzda, takipçilerin çoğu bot veya etkin olmayan hesaplardır. 

Yani, asla gönderilerinizle ilgilenmeyecek veya ürünlerinizi satın almayacaklar.

Takipya (Instagram Takipçi Satın Al) ise oldukça nispeten biraz daha pahalı bir hizmettir. 

Hizmetleri daha yüksektir, çünkü size sadece bot ve aktif olmayan kullanıcılar kazandıran diğerlerinin aksine, takipçilerinin aktif ve gerçek Instagram hesapları olduğuna söz verirler. Tabiki bu aldığınız pakete göre değişir. Ucuz sattılan hizmetlerde çoktur. Bot hesaplar, gerçek olmayan kişi ile dolu paketlerde mevcuttur. Bunları kullanmak tercih meselesidir.

Instagram Takipçi Satın Almalı mıyım?

İşte soru şu, sahte takipçi satın almak bu kadar kolay ve ucuz olsaydı herkes yapıyor olmaz mıydı?  

Instagram takipçileri satın aldığınızda, belirli ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kaliteli insanlara ödeme yapmıyorsunuz. Instagram içeriğinizle ilgilenmeyecek olan yabancılara para ödüyorsunuz. 

Bu, ödeme yaptığınız takipçilerin Instagram gönderilerinize veya hikayelerinize katılmayacağı anlamına gelir. 

Yeni takipçilerin sizi takip etmesi pek olası değildir ve eğer takip ederlerse sizi birkaç gün takip edip sonra kaybolurlar.

Önceliğiniz yüksek bir takipçi sayısına sahip olmaksa, Instagram takipçi satın almak kesinlikle bunu yapacaktır.

Bu takipçilerin sizi sonsuza kadar takip etmeyeceğini ve sizinle etkileşime geçmeyeceğini ve Instagram'ın bir kullanıcının sahip olduğu sahte hesapların, botların ve etkin olmayan hesapların sayısını azalttığını unutmayın. 

Birisi tonlarca yeni takipçi satın aldığınızı öğrenirse, sizi gerçekten takip eden kişiler nezdinde güvenilirliğinizi mahvedebilir.

Ve iş hayatında çoğu zaman, biriyle gerçekten iyi bir ilk izlenim bırakmak için yalnızca bir şansın olur, böylece ilişkiyi yarasadan mahvetmez. 

Bir Instagram etkileyicisi olmak istiyorsanız, takipçilerinizi satın aldıysanız çoğu kişi sizinle çalışmayacaktır çünkü hesabınızın muhtemelen çok düşük katılım düzeylerine ve düşük yatırım getirisine sahip olacağının farkındadırlar.

Peki, gönderilerinize yalnızca beş beğeni alırsanız binlerce Instagram takipçisi için ödeme yapmanın anlamı nedir? 

Kısaca bu işler biraz mantıksız olsa da popülerleşme dünyasında herşey mübah görünüyor ve insanlar çılgınca takipçi satınlamaya, beğeni satın almaya, izlenme ve jaydetme satın almaya devam ediyorlar. Bu bir müddet daha böyle sürecek gibi görünüyor.

Şimdi instagram takipçi satın alın


Neden instagram beğeni satın alınmalı? 2022 detayları


Neden instagram kaydetme satın alınmalı? 2022 detayları