Neden instagram kaydetme satın alınmalı? 2022 detayları

Neden instagram kaydetme satın alınmalı? 2022 detayları

İnsanlar son zamanlarda çokca instagram kaydetme satın alma olayını merak ediyor.

İnstagram kaydetme nedir?

İnstagram kaydetme bir gönderiyi, yani bir resmi, videoyu v.s. daha sonra tekrar kontrol etmek, bakmak, izlemek, okumak için favorilere kaydetmeniz gibi bir işlem olarak açıklanabilir. Instagram kaydetme işlemi sizi instagram kullanırken hoşunuza giden içerikleri daha sonra unutmamamanızı sağlar ve böylece içeriği arayarak vakit kaybetmezsiniz. Instagram kaydetme satın alma ile ilgili detaylar yazısonunda mevcuttur.

Instagram kaydetme nasıl yapılır?

Eğer instagramda bir gönderiyi kaydetmek isterseniz gönderinin altında yer alan  şeklindeki simgeye tıklamanız yeterlidir. Böylece o gönderiyi favorinize eklemiş olursunuz.

Kaydettiğim gönderiyi nasıl göreceğim?

Bir gönderiyi kaydettiniz ancak nasıl bulacağınızı anlamadıysanız kısaca şu şekilde yapmanız gerekmektedir:

Profilinizde yer alan Menu şeklinde ki simgeye dokununuz, burada Kaydedilenler başlığı altında daha önce kaydetmiş olduğunuz tüm gönderileri görebilirsiniz. Bu gönderiler sadece sizin içindir başka kimse onları göremez ve siz bir gönderiyi kaydederseniz kaydettiğiniz kişi yada işletme onu anlamaz, ona bir bildirim gitmez.

Instagram Kaydetme Neden Önemlidir?

Instagram'ın algoritmaları, beğeniler, yorumlar, paylaşımlar, görüşler ve kaydetmeler dahil olmak üzere hangi gönderilerin keşfette yer alacağına karar vermek için birçok farklı etkileşim ölçütü kullanır. Birisi içeriğinizi kaydettiğinde, Instagram'a yüksek kaliteli içerik olduğunu ve muhtemelen daha fazla kişiyle paylaşması gerektiğini söyler, böylece herkes bu muhteşemlikten faydalanabilir.

Bu nedenle, hangi kullanıcıların hangi gönderileri kaydettiğini göremeseniz de, bir gönderi ne kadar çok kaydedilirse, Instagram'ın o gönderiyi akışta daha yükseğe taşıma olasılığı o kadar artar ve hatta yayınınızı Instagram'ın Keşfet sayfasına yerleştirebilir .

Kaydetme Sağlayacak İçerik Nasıl Oluşturulur?

Beğeni almak kolaydır çünkü tıklamaktan mutluyuz 2 tıkta halledebilir. Ancak instagram kaydetme, markanızı yada profilinizi büyütebilecek çok daha büyük bir öğedir. Instagram, sosyal ağın baskısını azaltmaya ve kullanıcıların nicelik veya rekabete göre kaliteye odaklanmalarını sağlamaya çalışırken, markalar hayranlar için anlamlı ve alakalı içerik sunma konusunda daha iyi hale gelmelidir.

Kaydedilenleri artırmanın ve işinizdeyken ilgi çekici içerik sunmanın bazı hızlı yolları şunlardır :

1- Kaydedilebilir İçerik Oluşturun

Hangi sektörde olursanız olun, daha sonra kaydetmek üzere yapılmış, görsel olarak ilgi çekici ve eğitici içerikler oluşturabilirsiniz. İçerik takviminizi oluştururken, infografik tarzı; nasıl yapılır kılavuzları veya hayranlarınızın daha sonra başvurması gereken ipuçları ve öğreticiler gibi ve uzun vadeyle alakalı başlıklara sahip resimler paylaşabilirsiniz. Öğretici  videolar da büyük iş görecektir.

2- Unutulmaz Başlıklar Yazın

Kısa öz altyazılar sıkıcılıktan uzak tutsa da, içeriğe daha fazla değer katmak için altyazılarınızda mikro blog yazmayı düşünün. Örnğein bir yemek taraifini yada bir nasıl yapılır konusunu yada bir etkinliği uzun uzun yazarsanız muhtemelen takipçilerinizden ilgi alanları bulduğunuzda onları kaydetmeleri kaçınılmaz olacaktır.

3- Alıntı Yapılabilir İçerik Oluşturun

Instagram kullanıcılarının sevdiği bir şey varsa o da alıntılardır. İster kendiniz bir söz yazın isterseniz önemli birinden ilham alıyor olun, alıntıları kolayca tekrar tekrar kaydedilen görsel olarak çekici içeriğe dönüştürebilirsiniz. İşletmeniz ve sektörünüzle ilgili teklifleri seçtiğinizden emin olun! Ayrıca, alıntıları abarmayın aralara düzenli olarak yada nadir ama etkili olarak serpiştirin.

4- Ve Sadece İsteyin!

Bir gönderi kaydetmek için doğrudan hayranlarınız ve takipçilerinize kaydetme için bir öğretici gönderi hazırlamanız gerekebilir. Örneğin: "Gönderi Nasıl Kaydedilir" adında bir öğretici resimli yada videolu bir içerik hazırlayarak takipçilerinizden instagram kaydetme işlemini öğrenmelerine yardımcı olun. Zaten bilenler kaydetmeye meğilli olacak, kaydetmeyi bilmeyenler ise muhtemelen daha çok sizin sayfanızda deneme yapacaktır ;)

Instagram Kayıtlarını İzleyin ve Ölçün

Hangi gönderilerin kaydedildiğini görmek için (böylece kaydedilmeye değer daha fazla içerik oluşturabilirsiniz) Instagram Insights'a gidin. İçerik sekmesi altında, Yayın Gönderileri altında Tümünü Gör'e dokunun ve Kayıtları sonrası gözden geçirmek için filtreyi kullanın. Etkileşiminizi beğenilere, yorumlara ve tasarruflara göre hesaplamanız gerekiyorsa, şu kullanışlı formülü kullanın:

Etkileşim = (Yorumlar + Beğeniler + Kaydedilenler) / (Gösterimler x 100)

İşletmeler tipik olarak yüzde 1 ile yüzde 3 arasındaki etkileşim oranları için çekim yapıyor ve yüzde 5 Instagram etkileşiminin sevilen aralığı oluyor.

Instagram, işletmelerin daha fazla göz önünde içerik bulmasını zorlaştırıyor gibi görünse de, her gün yayınlanan yüz milyonlarca video ve resimle aslında tam tersi. Şimdi içerik stratejinizi yükseltmenin ve Instagram'ı gürültüyle doldurmak yerine hayranlarınıza dönüşüm sağlayan alakalı, yararlı içerikler sunmanın zamanı geldi. Haydi, iş başına :)

Instagram satın almak gerekli midir?

Eğer instagram kaydetme işleminde fazla etkili değilseniz ve istediğiniz verimi alamıyorsanız instagram kaydetme satın alma işlemi tam size göredir. Instagram kaydetme satın aldığınızda bu kolayca ve hızlı bir şekilde profilinize yansıyacaktır.

Instagram kaydetme satın almanın avantajları

Eğer instagram kaydetme satın almayı düşünüyorsanız şu avantajları kullanacaksınız:

- Kaydetme işlemi kısa sürer. Zamandan kazanırsınız

- Keşfete düşme ihtimaliniz artar.

- Beğeni, takipçi ile beraber kaydetme alırsanız keşfete düşme ihtimaliniz çok daha fazla olacaktır

- Instagram Kaydetme işlemi takipçi işlemine göre çok aha ucuz bir işlemdir

Instagram kaydetme nasıl satın alınır?

Sizde çok hızlı ve kolay bir şekilde sadece kaydedilmesini istediğiniz gönderinin, yani resmin, videonun, içeriğin linkini paylaşarak instagram kaydetme satın almak istiyorsanız takipya'nın instagram kaydetme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Şimdi instagram kaydetme satın alın


Neden instagram takipçi satın alınmalı? 2022 detayları


Neden instagram beğeni satın alınmalı? 2022 detayları