Neden instagram beğeni satın alınmalı? 2022 detayları

Neden instagram beğeni satın alınmalı? 2022 detayları

İnsanlar son zamanlarda çokca instagram beğeni satın alma olayını merak ediyor.

Instagram'ın yeni algoritması, bir gönderinin popülerliğini belirlemek için etkileşimi en önemli ölçüt olarak kullanıyor . Esasen, gönderileriniz ne kadar çok beğeni ve yorum alırsa, gönderileriniz o kadar geniş bir kitle tarafından görülecektir.

Instagram hesabınızın başarısı için beğenilerin kritik öneme sahip olduğu inkar edilemez. Örneğin, bir smoothie dükkanında çalıştığınızı ve sağlık bilincine sahip bir kitlenin ilgisini çekmek için Instagram'da lezzetli bir smoothie tarifi yayınlamak istediğinizi varsayalım.

Örneği bir resim paylaştığınızda gönderiniz bir ton beğeni alırsa, benzer hashtag'lere sahip diğer en iyi gönderilerle rekabet etme şansı daha yüksek olur ve hatta Instagram'ın Keşfet sayfasında görünebilir. Instagram'da büyüteç simgesine tıklayarak bulabileceğiniz Keşfet sayfası, beğendiğiniz gönderilerin ve sıklıkla etkileşimde bulunduğunuz hesapların beğendiği gönderilerin bir derlemesidir. Keşfet sayfası, kullanıcıların takipçilerinin beğendiği gönderileri gösterdiğinden, işletmenizin yeni bir hedef kitleye ulaşması için etkili bir yoldur.

Ancak çok sayıda beğeniye sahip olmak değerli olsa da, yalnızca organik olarak elde ettiyseniz verimli bir pazarlama stratejisidir.

Instagram beğenileri satın almak, etkileşimi artırmak için iyi bir yöntem gibi görünebilir, ancak aslında tam tersini yapabilen, etkileşiminizi azaltan ve markanızın itibarını zedeleyen tehlikeli bir taktiktir.

Kullanıcıların şu anda Instagram beğenileri satın almanın iki yolunu ve her iki yolun da pazarlama stratejinizde nasıl delikler açabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Instagram Beğenileri Nasıl Satın Alınır

Instagram'da beğeni satın almak için kullanabileceğiniz iki tür hizmet vardır. İlk hizmet türü, sahte hesaplardan beğeni satıyor. İkinci hizmet türü, daha sonra gerçek hesapları takip eden ve diğer kişilerin gönderilerini sizin için beğenen Instagram botları satar (bu kişilerin daha sonra gönderilerinizi takip edip beğeneceği beklentisiyle).

Bu hizmetlerden birini sunan çok sayıda şirket var. Seni hepsi hakkında uyarmak için buradayım. Her iki hizmete de dalalım ve neden bu kadar güvensiz olduklarını görelim.

1. Sahte Hesaplardan Instagram Beğenileri Satın Alın

İlk yöntem, sahte hesaplardan beğeni almak için bir hizmete ödeme yapmak, etkisiz ve riskli bir seçenektir. Bu hesaplar sahte olduğundan, yorum şeklinde etkileşim almazsınız ve gerçek takipçileriniz 1.000 beğeniye ancak yalnızca iki yoruma sahip bir gönderiniz olduğunu görürse, hesabınızın gerçekliğinden şüphe duyacaklar. Daha da kötüsü, sahte hesaplar asla gerçek müşterilere dönüşmeyecek. Sahte hesaplardan aldığınız beğeniler, müşteri sadakatinin geçersiz işaretleridir ve gönderinizin gerçek performansını ölçmenize yardımcı olmaz.

Gerçek hedef kitleniz beğenilerinizin bazılarının sahte hesaplardan geldiğini keşfederse (ki bu sahte hesapların kendilerine ait profil resimleri veya gönderileri yoksa tanınması kolaydır), işletmeniz ucuz veya samimiyetsiz görünebilir. Bir tüketici olarak, pazarlama taktikleriniz karanlıksa işletmenizden satın almak istemiyorum. Ayrıca, takipçilerinizin sahte olduğunu görürsem, yüksek kaliteli ürünler satmadığınızı varsayacağım -- markanızın kalitesine gerçek insanları çekecek kadar inanmıyorsanız, neden inanayım?

Sonuç olarak, bu sahte takipçiler ürününüzü satın alamaz veya gerçek hayatta sizi destekleyemez, bu da işletmenizi uzun vadeli başarı için hazırlamaz.

Fiyatlandırmanın adil olduğunu görebilirsiniz (20.000 beğeni için 66 dolar), ancak uzun vadede bu sürdürülebilir veya saygın bir pazarlama taktiği değil.

2. Başkalarının Hesaplarını Takip Etmek İçin Instagram Botları Satın Alın

Instagram'da yazılı olmayan bir "Seni takip ediyorum, sen beni takip et" kuralı var, yani biri beni takip ederse, karşılığında onları takip etmek zorunda hissediyorum. Birçok kişi Twitter'da diğer hesapları takip ederken aynı şekilde hissediyor. Ve bu ikinci yöntemin öncülüdür.

Bu hizmetle, esasen diğer insanların hesaplarını takip etmek için bir bot satın alıyorsunuz, bu hesapların da sizin gönderilerinizi takip etmesi ve beğenmesi ümidiyle. Bot temelde görünmez bir köle gibi davranır, profilinizdeki hesapları takip eder ve gönderileri sizmişsiniz gibi beğenip yorum yapar.

Bu yöntem, sahte hesaplardan beğeni satın alma taktiğiyle aynı riskli ve uzun vadeli komplikasyonları paylaşır, ancak bir bot kullanmanın ek tehlikeleri vardır. Birincisi, bot yalnızca "otomatik yorum" ve "otomatik beğeni" yapmayı bilir. Sizin gibi davranan botunuz gerçek bir kişi değildir ve dilde var olan çeşitli nüansları anlayamaz, bu da botunuzun uygunsuz içerik yayınlayan bir hesapla etkileşime girdiğini fark ettiğinizde PR ile ilgili aksiliklere yol açabilir.

Örneğin, bot, beğenmek üzere programladığınız hashtag'lere sahip herhangi bir gönderiyi beğenmeye başlayabilir. Bu, botunuzun markanızın değerlerini desteklemeyen alakasız gönderileri ve hatta müşterilerinizin saldırgan bulabileceği içerik yayınlayan nefret dolu hesapları beğenmesine neden olabilir.

Daha da kötüsü, bot sizin için "otomatik yorum yapıyorsa", bir gönderinin amacını yanlış yorumlayabilir: örneğin, birinin yakın zamanda vefat eden sevgili evcil hayvanı hakkındaki gönderisinde "mutlu" kelimesi varsa, bot "İşte bu" yorumunu yapabilir. harika, tebrikler!”

Şimdi instagram beğeni satın alın


Neden instagram takipçi satın alınmalı? 2022 detayları


Neden instagram kaydetme satın alınmalı? 2022 detayları